Vážení pedagogové,
nabízíme vám možnost zpestřit žákům výuku interaktivní filmovou formou. Filmy pro žáky 12+ slouží i k jazykové výuce a doporučujeme je hrát v originálním znění s českými titulky. Možností propojení s výukou je i nabídka filmů natočených podle literární předlohy, filmů historických nebo životopisných – obraťte se na nás s vaší konkrétní představou a najdeme film přímo pro vaše potřeby.

Ceny jednotlivých projekcí se pohybují od 30 do 60 Kč a jsou závislé na počtu žáků. Učitelský doprovod je vždy zdarma.

NABÍDKA PRO MŠ 05/2017


NABÍDKA PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY 05/2017


NABÍDKA PRO STŘEDNÍ ŠKOLY 05/2017

V případě vašeho zájmu (níže jen několik ukázek nabízených filmů) nás kontaktujte na e-mailové adrese kino@prodance.cz nebo telefonicky 607 561 544 – Michala Sedlmaierová.

Od 1.2. 2017 nabízíme film Lego ® Batman pro základní školy 1. a 2. stupně a školy střední. UKÁZKA VEDLE. Film je uváděn ve formátech 2D a 3D a v českém i originálním znění s titulky.

Chyběl Vám pořádný akční LEGO film? Ideálně se super hudbou, super vtipy a superhrdinou? Podívejte se na ukázku k chystanému LEGO Batman filmu a začněte se těšit!


Od 1.2. 2017 nabízíme film Zpívej pro mateřské školy a základní školy 1. stupně. UKÁZKA VEDLE. Film je uváděn ve formátech 2D a 3D.

Koalí král zábavního průmyslu (bývalý) marně přemýšlí, jak udržet svůj podnik na nohou, než ho napadne uspořádat pěveckou soutěž. Ukáže se, že město, ve kterém žije, přímo oplývá talenty. Jak vybrat jen jeden?


Od 1.2. 2017 nabízíme film Kytice pro střední a základní školy 2. stupně. UKÁZKA VEDLE.

Filmová báseň podle klasických hororových balad K. J. Erbena s novým obrazem a zvukem. 4 ceny Český lev. Vizuální orgie, skvělá kamera a řada výborných herců. Kytice má v kinech obnovenou premiéru.


Od 30.11. 2016 nabízíme film Fantastická zvířata a kde je najít, –  je vhodný pro základní i střední školy – film je v distribuci v originálním znění s titulky, v českém znění a ve formátech 2D i 3D. UKÁZKA VEDLE.

První díl pětidílné ságy J.K.Rowlingové je tu a spolu s ním kouzelnický svět sedmdesát let před Harryho nástupem do školy. Režie David Yates, hrají Eddie Redmayne, Colin Farrell, Ron Perlman, Jon Voight a další.


Od 15.11. 2016 nabízíme film Egon Schiele –  je vhodný pro střední školy – film je v distribuci v originálním německém znění s titulky. UKÁZKA VEDLE.

Kdo z dnešních výtvarných umělců bude fascinovat a provokovat ještě po sto letech, ačkoli mu osud na celé dílo dá jen devět let, navíc postižených světovou válkou, vězněním a přervaných smrtící globální epidemií ? Egon Schiele, žák Gustava Klimta, byl ve své tvorbě připraven jít až za hranu vlastní bolesti, obětoval pro své umění lásku a nakonec i život.


Od 24.10. 2016 nabízíme film Lichožrouti – je vhodný pro mateřské školy a školy základní 1.stupně – film je natočen pouze ve 2D (50 Kč) a samozřejmě v českém znění. UKÁZKA VEDLE.

Lichožrouti jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí! Alespoň v novém českém celovečerním animáku…


Od 15.9. 2016 nabízíme film OBR DOBR – je vhodný pro VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE – nabízíme ve 2D (60 Kč), 3D (80 Kč) a v českém znění i originálním anglickém znění s titulky. UKÁZKA VEDLE.

Spielberg opět čaruje, jeho nová pohádka totiž naprosto okouzlila Cannes. Nezáleží na tom, jak fantastický je příběh, tahle nádherná adaptace knihy Roalda Dahla umožňuje divákům všeho věku zamotat si hlavu jedním z nejméně pravděpodobných přátelství ve filmové historii. Scénář: autorka E. T. – Mimozemšťana Melissa Mathison. Hudba: John Williams.


Od 1.10. 2016 nabízíme film Anthropoid – film je v originálnním znění s titulky. Doporučujeme pro žáky středních škol. Vstupné od 1.11. 50 Kč / od 1.10. 100 Kč. UKÁZKA VEDLE.

Film o výjimečné akci našeho odboje proti Třetí Říši konečně vznikl jako mezinárodní projekt a v AJ. 15 let příprav se Seanu Ellisovi vrátilo – strhující finále přibíjí diváky do sedaček ještě při titulcích.

Od 1.8. 2016 nabízíme film Tohle je náš svět. Zvýhodněné vstupné 50 Kč. Film je vhodný pro žáky středních škol a je v anglickém znění s titulky. UKÁZKA VEDLE.

Pozitivně laděný americký film o neobvyklé rodině, kterou v hlubokých lesích podle vlastních představ řídí pevnou rukou svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen), dokud ji nečekaná zpráva nevystaví nástrahám cesty do naší civilizace. Režisér filmu Matt Ross si z festivalu v Cannes odnesl cenu za nejlepší režii v prestižní sekci Un Certain Regard.


Nabízíme film Tajný život mazlíčků.  Film je vhodný pro žáky mateřských a základních škol 1.  stupně. UKÁZKA VEDLE.

Co asi tak dělají chlupatí, pernatí nebo šupinatí spolubydlící když odejdeme z domova? Myslíte si, že sedí za zavřenými dveřmi a smutně čekají, až uslyší naše kroky znovu na chodbě? Cháchá.. tak to se tedy krutě mýlíte! Detaily zjistíte v novém animáku od tvůrců Já, padouch, který rozhodně nenadchne jenom dětské publikum, doporučujeme i pro dospělé. České znění kouzelně namluvili např. Kryštof Hádek, David Novotný nebo Martin Dejdar.Nabízíme romantickou komedii Než jsem tě poznala.  Film je v originální německém znění s titulky. Film je vhodný pro žáky základních škol 2. stupně a středních škol. UKÁZKA VEDLE.

Louisa Clark, kterou hraje Matka draků Emilia Clarke ze Hry o trůny, je dívka z malého města, jejíž život se nachází ve slepé uličce. Láska jí ale ukáže, kudy v životě dál – pokud jste romantické duše, tento film by vás rozhodně neměl minout.


Od 1.9. 2016 nabízíme film Učitelka, za zvýhodněné vstupné 50 Kč. Film je vhodný pro žáky středních škol. UKÁZKA VEDLE.

Tento strhující snímek o síle lidského charakteru inspirovaný skutečnou událostí se odehrává na začátku 80. let a vypráví příběh zdánlivě empatické a laskavé učitelky manipulující prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního prospěchu. Film prozatím získal na MFFKV cenu za nejlepší ženský herecký výkon (Zuzana Mauréry) a Křišťálový glóbus (Jan Hřebejk).


Od března 2016 nabízíme kouzelný film Malý princ za zvýhodněné vstupné 40 Kč. Film je překvapivě vhodný pro všechny věkové kategorie. UKÁZKA VEDLE.


Od února 2016 nabízíme film Zkáza krásou za zvýhodněné vstupné 30 Kč. UKÁZKA VEDLE.