Kino klub bude od 25.6. 2022 uzavřen a znovu se otevře po prázdninách.

Prostor pro zábavu, dobrou hudbu a očekávané i neočekávané večírky.

Kino klub  je nedílnou součástí kultury brandýského kina a nachází se v jeho předsálí. Pořádají se zde koncety, přednášky, improvizační hudební večery, vernisáže – výstavy, besedy, literární čtení, dětské oslavy a mnoho dalších společenských akcí. Kavárna je vybavena projekčním plátnem – AP system. Možnost projekce DVD, TV přenosů, fotografií..

Na vaše přání zorganizujeme projekce např. z festivalu Jeden svět, nebo jednotlivé filmy na DVD, jejichž seznam poskytneme. Titulů je nepřeberné množství, na požádání poradíme s výběrem, nebo zašleme kompletní seznam od všech distr. společností, pohybujících se na českém trhu.

Nabízíme možnost zapůjčení techniky ke kompletnímu ozvučení vaší akce, včetně zvukaře. Kavárna je nekuřácká, nicméně venku jsou v letních měsících stolky, kde vaše kuřácké potřeby mohou být ukojeny stejně tak, jako výběr hudby – přineste si s sebou k posezení s přáteli flash disk s oblíbenou muzikou a jednodušše vám ji pustíme na profi bednách.

Klub je otevřen od středy do neděle vždy hodinu před začátkem jednotlivých filmových projekcí / akcí na sále, jinak od 18h do 24h – dle potřeby samozřejmě déle. Přijímáme pouze hotovost.